U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

Krijuar nga: online

Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003.. kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 31.07.2020 god. Ima el. na stakla, komandi na volan, bord kompjuter, klima i t.n. Za povekje info.. 078-297-578

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 2,800
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Gevgelija

prodhuesi: Opel
modeli: Corsa
viti: 2003
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.