U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

OPEL ASTRA H 1.7

Krijuar nga: mk.cars

Se prodava OPEL ASTRA H vo odlicna sostojba redovno servisirana i odrzuvana voziloto e registrirano do 04.2020. telefon za kontakt 076470567

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 3,100 Lekë
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Bitola

prodhuesi: Opel
modeli: Astra
viti: 2004
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.