U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes benz ML 280 CDI

Krijuar nga: makina.2019

📂Marka: Mercedes benz 📁Modeli: ML 280 CDI 📂Fuqia motorrike: 280 cdi 📂Lloji i kambios: Automatike 📂Karburanti: Nafte euro 4 📂Viti prodhimit: 2006 📂Kilometrat: 280000 📂Cmimi: 8500 euro 📂Nr kontaktit: 0674734094 📂Opsionet shtese ,4 matic 7g tronic..marsha ne timon.. Model..premium ngjyra e zeze metalizato...full opsion navi te madh..cd..dvd..pasqyra me palosje sensor shiut+dritet sensor parking ..xhama te zi original ,serdile me ngrohje ,sallon gjys gomash lekur.sistem për off road, drive assist,4x4 ,amortizator me susta ,tempomat etj...... Makina eshte me liber sherbimesh ne gjendje super , Me km 280000 me çertifikat , e targuar me dokumenta shqiptare.... @ Auto Ens Albania

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Shkodër

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: ML280
viti: 2006
kilometrat: 250 000 - 299 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.