U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

MERCEDES-BENZ E350CDI. FULL2010

Krijuar nga: shesbanesa

📞 ipko 049300273 📞 vala 044 865125 Shitet Mercedes E350 V6 -Avangarde ➖Viti i prodhimit 2010 ➖KM 160.000 te garantuara 📌 ➖Marshi Automatik ➖Ngjyra e Zeze I sapo doganuar me 1 vite regjistrim dhe goma te reja te dimrit servis total te kryer Posedon;Kamera Para dhe pas ,Shiber,ulse lekure me nxemje,senzor shiu,Navigacion me program te kosoves,Klime Tronike me 4 Zonale, Marshi automatik larte,xhama te erret nga prodhuesi etj Vetura eshte e gatshme per cdo lloje prove.

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Mitrovicë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: 350
viti: 2011
kilometrat: 160 000 - 169 999
targa: Kosovare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.