U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercedes Benz E-Class Look EVO AMG

Krijuar nga: Alvi25

Shitet✏️ - Mercedes Benz E-Class Look EVO AMG - 220 CDI Nafte - Automatike - Baxho xhami - Viti 2003 - 222 797 KM - Ngjyra e bardhe perle - Pilot automatik - Pasqyra elektrike - Sensor shiu - Sensor dritash - Klima bizonale - Interiori rrobe shume e paster - Komanda ne timon - Sistem audio Harman Kordon - Bagazhier me 6CD - Sendile me levizje elektrike - Disqe 18” AMG me goma te reja 100% - Xhama te zinj - Disponon dy celesa funksional Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne Gusht 2020 bashke me siguracion! Eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove! Cmimi✏️ 5500 EURO, i diskutueshem pasi te shikohet makina nga afer ! Vendodhja✏️ Elbasan Nr cel✏️ 0693088995

Krijuar 5 muaj më parë

Specifikat


Cmimi: 5,500
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Elbasan


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.