U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Mercede benz

Krijuar nga: makina.2019

Shitet c klas 220 cdi automatic ne gjendje shum te mire letrat e prera per nje vit cmimi pak i diskutushem

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 2,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Korçë

prodhuesi: Mercedes-Benz
modeli: C220
viti: 1999
kilometrat: 25 000 - 29 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.