U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Kuga

Krijuar nga: online

Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 13,700
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Veles

prodhuesi: Ford
modeli: Kuga
viti: 2010
kilometrat: 130 000 - 139 999
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.