U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Fiesta dizel 2008

Krijuar nga: makina.2019

Ford Focus 2008 Motorr 1.6 Diesel 110 kuaj fuqi Makina eshte në gjendje super,dhe shumë ekonomike. E gatshme për cdo lloj prove Makina shitet për arsye emigrimi

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 4,200
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Lushnjë

prodhuesi: Ford
modeli: Focus
viti: 2008
kilometrat: 15 000 - 19 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.