U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI DIZEL UVOS OD SVAJCARIJA

Krijuar nga: online

BERLINGO DIZEL HDI 1.6 VO ODLICNA SOSTOJBA SO FULL OPREMA ...OD SVAJCARSKA. 2007 GOD

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Skopja

prodhuesi: Citroën
modeli: Berlingo
viti: 2007
kilometrat: 180 000 - 189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.