U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH

Krijuar nga: mk.cars

BMW F10 530 D 180 KW PROIZVODSTVO 2010 GODINA POMINATI: 181.000M MOZE PROVERKA NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FULL OPREMA: KLIMATRONIK ABS SERVO AIRBAG BORD KOMPJUTER TEMPOMAT NAVIGACION KAMERA PARKING SENSORI KOZA GREACI NA SEDISTA BLUETOOTH BI-XENON ANGEL EYESE 2x USB AUDIO INTERFEJS, 2x AUX TELEFON SVETLOSEN PAKET NA VRATITE TV GOLEM EKRAN STAR-STOP FUNKCIJA HALOGENKI ZA MAGLA ZAVESI NA STAKLA ELEKTRICNI STAKLA ELEKTRIKA NA RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI SERVISNA KNISHKA NASLON ZA RAKA POSEDUVAC NA VOLANT BANDASI 18 COL 4 NOVI GUMI MICHELIN I MNOGU DRUGO... POVELETE BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI >>> EKSTRA E <<< VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<< AUTO PLAC ZURICH INFO: 070-755-380 070-700-004 FACEBOOK:Auto Plac Zurich

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Kumanovo

prodhuesi: BMW
modeli: 530i
viti: 2010
kilometrat: 180.000-189 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Steptronic/Tiptronik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.