U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

BMW 730 LD

Krijuar nga: makina.2019

• BMW 730 LD • Viti. 2010 • Km. 220.000 • Me Dogan Te Paguar • Navigator I Madh Multifunksional 3D Map •USB Port •TV •DVD •Dritat Intelligent Light BMW •Sensor Parkimi+Kamera Mbrapa •Sensor Drite Dhe Shiu •Distronic Plus •Lane Assist Head-Up-Display •Blind Spot Assist •Attention Assist •Traffic Sign Assist •Keyless Go •Sediljet Sport Me Ngrohje Ftohje Para Mbrapa •Mbyllje Dyersh Soft Close •Amortizator Sport Air Matic •Baxha Xhami •Xhama Te Zinj + Perde Origjinale •Sistem Ngarje Efficient Dynamics Me Bateri •5 Sisteme Ngarje Comfort Comfort+ Sport Sport+ Dinamic Drive Disqet 19 Full Opsion..

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 18,400
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Durrës

prodhuesi: BMW
modeli: Model Tjeter
viti: 2010
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.