U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

BMW 320D AUTOMATIK RKS 2008

Krijuar nga: shesbanesa

SHITET BMW 320D AUTOMATIK RKS 2008 Senzora Parkimi Navi Servisin E Kryer

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 7,500
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Prishtina

prodhuesi: BMW
modeli: 320i
viti: 2008
kilometrat: 200 000 - 249 999
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.