U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Bmw 320 e46

Krijuar nga: online

avtomobilot e vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Bogdanci

prodhuesi: BMW
modeli: 320i
viti: 1999
kilometrat: 250 000 - 299 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.