U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro

Krijuar nga: Gazi

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, model amerikan, baxha xhami, motorr 4.5 V8 benzin/gas makina eshte ne gjendje super me servise te bera ne Itali, disponon siguracion shqiptar dhe nderkombetar. Per informacione te tjera mund te merni ne nr cel:+355684794656

Krijuar 8 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 11,000
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Berat


Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.