U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Televizor Samsung

Televizor Samsung


Продавам samsung телевизор 53' или 103 sm плазма во одлична состојба боја црна.


Tripod

Tripod


TRIPOD 36,5 cm -106,5 cm. TE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA -- Shiten TRIPODAT "MBAJTëSET" -- Per KAMERA -- Per FOTOAPARATA > Profesional < -- Po ashtu edhe per FOTOAPARATA > Digital < -- Jon Shume Funksional edhe Shume PRAKTIK ne PERDORIMIN e tyre -- TRIPODAT jane Te Firmes se Mirënjohur HAMA. Edhe jan...


Eksteren Hard Disk External Hard Drive 1Tb 3.0

Eksteren Hard Disk External Hard Drive 1Tb 3.0


Se prodava nov eksteren hard disk Maxtor 1Tb 3.0. Diskot e nov, samo ednash koristen do sega.


SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!


🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SUPER FURNIZIM , DISPONOJME MBI 170 MODELE LAPTOPESH 🚛🚛🚛 🇩🇪🇩🇪🇩🇪HP ZBOOK 15 G2 , RAM 32 GB , PROC I7 QUAD UP TO 3.8 GHZ, SSD 512 GB , K2100M, DISPLAY 15.6" FHD🇩🇪🇩🇪🇩🇪 💵ISHTE 1000 EU behet 549...


SUPER TV FULL HD SONY 37" nga ZVICRA

SUPER TV FULL HD SONY 37" nga ZVICRA


***RISI RISI - TV+ANDROID BOX*** SUPER TV FULL HD SONY 37" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese. Gjithashtu ka dhe vendin per HARD DISK. Tv eshte firm origjinale...


SHITET IPAD 2 - 16GB

SHITET IPAD 2 - 16GB


Shitet Ipad 2 - 16GB Memorje, ne gjendje shume te mire, me shenja te lehta perdorimi. Shoqerohet me Karikus Origjinal. Bejme trasport ne te gjithe Shqiperine, pagesa behet ne momentin qe merret produkti ne dore. Produktet tona jane te gjitha me garanci nga dyqani i cili ndodhet ne rrugen e...


LEVA PS 4

LEVA PS 4


shes dorez ps 4 origjinale te ardhur nga it


GALAXY A-10 NOV 2god GARANC NEVERLOCK MOBILFON

GALAXY A-10 NOV 2god GARANC NEVERLOCK MOBILFON


MOBILFON ! ! ! ! ! KUPUVAJTE OD NAS VO KRIZA SME partizanski odredi br133 (do slatkara RAFAELO) 023069888 mobilfon@t-home.mk


iPhone 7 128gb

iPhone 7 128gb


Shitet iPhone 7 128 gb I paster si tel me shenja te vogla perdorimi ngjyre e zeze mat


Studio-Cd

Studio-Cd


Shitet studio me qmim te volitshem


NOKIA 5 2017

NOKIA 5 2017


Se prodava nov voopsto nekoristen telefon koj e dobien na poklon, so garancija od 2 godini. Instaliran e noviot softver, android 7.1.2.


DELL i5-gen 3 nga Gjermania 10 cope..

DELL i5-gen 3 nga Gjermania 10 cope..


Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata 3t 4gb ram memory 250gb HDD Intel HD graphics Bateria ok Adapter original Dell. + 1 vite garancion per qdo lloptop. ( Ndrrime nuk boj ) Flm per mirkuptim. +38345260284


Airpods ios android te bardha

Airpods ios android te bardha


Kufje te reja te paperdorura Bt Ngjyra:e bardhe 10euro


Nikon D810 full sensor 36.8mb per pixel camera

Nikon D810 full sensor 36.8mb per pixel camera


Shitet Nikon D810, i ri fringo ne kuti, i blere ne Hong Kong. Mund ta shes me 2 lense Nikon 50mm dhe nje Nikon 16mm fisheye lens Japonese Gjithashtu ka 2 batteries and 128mb super fast card per fotot me 95mb/second Eshte blere i ri 3000Euro por me duhen parate per investment dhe po e shes. Eshte s...


Opel Antara

Opel Antara


Opel Antara 4x4 2009 Manual 2.0 Dizell 200000km Ngjyra hiri Uleset me nxemje Me senzora parkingu Me dogane por i qlajmruar Ne gjendje te rregullt +38344172760


🍎 SUPER MACBOOK PRO RETINA 🍎

🍎 SUPER MACBOOK PRO RETINA 🍎


Shitet Macbook Pro Retina 13.3 Early 2015 ne gjendje perfekte. 2.7 I5 , 8gb Ram 1867 mhz , 256 SSD flash storage, Intel Iris graphics 1.5 Gb 318 cikle baterie. Bateria mban mbi 5 ore. Shitet bashke me karikuesin origjinal.


iPhone X Oferte

iPhone X Oferte


Shitet iPhone X Gjendja perfekte asnje gervishtje 10/10 Karikues, kufje dhe gomine Cmimi 499 Euro


Fiat Bravo 1.9 Dizel Pa Dogan

Fiat Bravo 1.9 Dizel Pa Dogan


Fiat Bravo 1.9 JTD Disel Ne gjendje shum te Mire I rujtun mren e Jashte posedon Klim dritare me rrym goma te reja dimnit armortizera Koni muzik shum tmir esht nga zvicra pa Dogan Viber +37745502157


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.